HAKKIMIZDA

Marinevo, kurucusu Şükrü Turan Ergün tarafından sizlerle buluşturulmuş bir online alışveriş sitesidir. İlk olarak Mariner Hediyelik adıyla müşterileri ile hem yerelde (Aydın) hem de genelde (internet) buluşan bu online alışveriş sitesi, ‘'Türkiye’nin İlk ve Tek Marin Konsept Hediye Mağazası’' sloganı ile yola çıkarak, müşterilerine en layık oldukları hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. 2014 yılında Aydın’da kurulan Mariner Hediyelik, sonrasında  Muğla’nın Ortaca İlçesinde ki turistik bir yerleşim yeri olan Dalyan da müşterileri ile buluşmuş ve yabancı kültürlere de kendini tanıtmıştır. Hem mağazacılık hem de e-ticaret deneyimiyle her zaman için müşterilerinin odağında düşünen Mariner Hediyelik, internet sitesine olan ilginin artmasıyla birlikte, her zaman için sürdürdüğü yenilikçi bakış açısını ismine de yansıtmayı düşünerek, daha kısa ve özgün bir markayı sizlerle buluşmak ihtiyacını hissetmiştir. Ve bu özgünlük tüm odağımızı online alışveriş sitemize çevirmiştir. Bu vesile ile ana konsepti olan ‘marin’ adından ayrılmadan ve genel ürün  konsepti olan ‘Ev’ ürünlerinin odağında bir isim düşünerek ‘Marinevo’ fikri doğmuş ve nihayet 01.09.2016 tarihinde Marinevo markası hayata geçmiştir. Marinevo ile birlikte online alışveriş sitemizdeki hazır yazılım altyapısı geride bırakılarak tamamen özel ve geliştirilebilir bir yazılım altyapısına geçilmiş ve böylece sitemiz üyeliksiz en hızlı satın alma ve çok daha anlaşılır bir online alışveriş altyapısını sizlere sunmuştur.

 

Marinevo, Aydın’da kurulan bir e-ticaret sitesi olarak her zaman için müşteri odaklı anlayışını sürdürmektedir. Tüm siparişler Aydın Efeler'de bulunan Marinevo.com E-Ticaret Koordinasyon Merkezi’mizden çıkarılmakta ve stokla çalışılmaktadır. Tüm siparişler aynı gün kargoya verilerek, firmamız güvencesiyle müşterilerimize teslim edilmektedir. Stoğumuzdaki her bir ürün giriş ve çıkış aşamasında kontrol edilmekte, yeni markamız ile beraber hayata geçen Whatsapp Destek Hattımızdan da müşterilerimiz sipariş süreçleri hakkında (ürün kontrolünden paketleme ve kargo takibine kadar) anlık olarak bilgilendirilmektedir. Gerek Mariner Hediyelik gerekse de Marinevo olarak kurulduğu günden bu yana alışveriş sınırlaması olmadan müşterlerine hiçbir şekilde kargo ücreti ödetmeyen Marinevo, operasyon sürecini ürünler kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde başarılı bir şekilde yürütmektedir. Sitemizdeki tüm ürünlere özel çekim yapılmakta ve bu gaye ile görseller en güzel şekilde sunulmaya çalışılmakta ve stoğumuzda ve dolayısıyla kontrolümüzde olmayan hiçbir ürün görseline sitemizde yer verilmemektedir. Stoğu tükenen ürünlerimiz de stok adeti yenilenene kadar satışa kapatılmaktadır. Bu bilinçle tüm ekip arkadaşlarımız müşterilerimiz odağında çalışmakta, ve sizleri en layık hizmetle buluşturmak için yeni fikirler üretmeye devam etmektedir. 

 

Sizlere sunduğumuz her bir ürünümüz ‘‘Sevdiklerine verdiğin hediyenin kalitesi ve güzelliği, onlara duyduğun sevgiyi gösterir’’ ilkesine göre seçilmektedir. Sitemizdeki ürünlerimiz kalitesi, güzelliği ve zerafetiyle sizin ruhunuzu ve sevdiklerinize verdiğiniz önemi yansıtır.

 

Marinevo olarak misyonumuz, online alışveriş sektörüne ‘marin konsept’ gibi özel ve farklı bir konseptle, sürekli değişen ve gelişen teknolojinin özellikle de internet teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak en iyi ve en güzel hizmet ile müşterilerimizi buluşturmaktır.

 

Marinevo olarak vizyonumuz, daima; yenilikçi düşünen, değişime ve gelişmeye açık, insan odaklı ve müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayışla ileride olmayı ilke edinen lider bir e-ticaret markası olmaktır.

 

Marinevo ailesi olarak sizleri layık olduğunuz hizmetle buluşturuyor, keyifli alışveriler diliyoruz.